Biotrend Medikal

    

                                                               Türkçe English

Kullanıcı Adı  
  Şifre              
  ÜRÜNLER

  DUYURULAR

   Cepheid GeneXpert® System

GeneXpert® Sistemi


  • Ürün Bilgisi
  • Ürün Video
  • Ürün Doküman

Ürün Detayları

GeneXpert® Sistem “real-time PCR” kullanan moleküler testler için gerekli olan 3 ön işlemin – numune hazırlığı, amplifikasyon ve tespit - tümünü tek bir kartuşta birleştirip tamamen otomatikleştirir.


GeneXpert Sistem birbirinden ve bağımsız çalışan ve değişik testleri eş zamanlı gerçekleştirebilen modüllerden meydana gelmektedir. İşlem hacmine göre 1 ila 16 arasında modül ile yapılandırılabilir.


GeneXpert Sisteminin modülleri real-time PCR” işlemi için gerekli bütün reaksiyonları (DNA ekstraksiyonu,izalasyonu amplifikasyonu ve tespiti) gerçekleştiren ve sürekli gözleyen ısı-kontrollü birer fluorometredir. GeneXpert® Sistem modülleri yüksek oranda güvenilir “real-time PCR” için gereken son derece hızlı ısıtma ve soğutma döngülerini Xpert kartuş içerisindeki reaksiyon odacıklarında gerçekleştirir.GeneXpert test yönteminin kilit noktası Cepheid patentli, kendine yeten, tek kullanımlık kartuşlardır. Cepheid’in moleküler çözümleri sağlık hizmeti üretimini kesin, hızlı ve kullanımı kolay testlerle güçlendirir. Her GeneXpert kartuşu “daha iyiye doğru”düşüncesiyle geliştirilmiştir


GeneXpert sistemde “real-time” PCR çalışmak için gerekli olan DNA ekstrasyonu, izolasyonu, amplifikasyonu ve tespiti, gelişmiş “microfluidic” kartuş içerisinde otomatik olarak yapılır.

Ürün Video

Ürün Doküman


 

ÜNİVERSİTE MAH .CİVAN SOK.NO :1 AVCILAR A BLOK DAİRE : 223 Kat : 16 ALLURE Tower ISTANBUL / TURKEY
Telefon: + 90 212 481 63 36 - 37 Fax: +90 212 212 481 63 38

    E-Mail: info@biotrend.com.tr

Web Tasarım | Web Yazılım | Seo